Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  Коцюбинська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Коцюбинської сільської ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

3. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії  Фотчук Б.К.).

Коцюбинський сільський  голова                                      Воробець І.П.