ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

ПЕРЕЛІК

Пільги встановлюються на 2020 рік та вводяться в дію
 з 01 січня 2020 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області

Код району

Код згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці
або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади

6100000000       6121600000         6121683001                Коцюбинська сільська рада

Група платників, категорія/класифікація
будівель та споруд

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

Пільги зі сплати податку  надаються:

- інвалідам І, ІІ групи,учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни,  учасникам АТО, ООС, багатодітним сім’ям, що виховують дітей віком до 18 років,  релігійним організаціям України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

-   учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам бойових дій на території інших країн.