Новини

З яких питань українці мають право звертатися до Європейського суду з прав людини

Європейський суд з прав людини – це міжнародний суд, який може розглядати заяви від осіб, організацій та підприємств, які стверджують, що їхні права, гарантовані Європейською конвенцією з прав людини, були порушені. Україна є однією з держав, які взяли на себе зобов’язання забезпечувати певні фундаментальні права, визначені міжнародним договором.

16:08 29.05.2019

Я МАЮ ПРАВО

Друзі, нагадуємо, що другий тур виборів Президента України відбудеться 21 квітня. Віддати свій голос за одного з двох кандидатів можна буде з 8:00 до 20:00 на визначеній виборчій дільниці.

10:36 15.04.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Коцюбинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

11:40 14.12.2018

ОГОЛОШЕННЯ

28 листопада 2018 року о 12 год. в приміщенні Коцюбинської сільської ради буде здійснювати приймання громадян приватний нотаріус ЛОТОВСЬКА ОКСАНА МАР'ЯНІВНА.

16:07 26.11.2018