припинила діяльність, увійшла до складу Васильковецької громади

У Коцюбинській громаді відбулася робоча зустріч за участю представниць громадської організації «ТМЖК «Відродження нації».

Дата: 19.11.2020 13:43

У Коцюбинській громаді розуміють важливість координації зусиль у роботі з протидії торгівлі людьми. Керівництво громади націлене забезпечувати безперешкодний доступ до інформації щодо надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Так, в рамках проекту  «Впровадження Національного механізму взаємодії суб‘єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Тернопільській та Чернівецькій області»,  відбулася робоча зустріч за участю представниць громадської організації «ТМЖК «Відродження нації».  Під час зустрічі

Обговорювалися  робочі питання  та подальша співпраця в аспекті    протидії торгівлі людьми в межах діяльності Коцюбинської територіальної громади.

Важливе налагодження ефективної взаємодії між владою, громадськими організаціями та місцевим самоврядуванням сприятиме виконанню законодавства у сфері надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, налагодженню механізму взаємодії влади, керівництва  об’єднаних територіальних громад та неурядових організацій.

Проєкт реалізується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

IOM Ukraine

та за сприяння