припинила діяльність, увійшла до складу Васильковецької громади

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Коцюбинської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Коцюбинської сільської ради на 2021 рік»

Дата: 17.06.2020 15:02

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Коцюбинської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Коцюбинської сільської ради на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Коцюбинська сільська рада.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – збільшення надходжень коштів до місцевого бюджету.

Дія цього регуляторного акту поширюватиметься на всій території Коцюбинської сільської ради, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Коцюбинської сільської ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Коцюбинської сільської ради  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Коцюбинської сільської ради на 2021 рік » та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться Коцюбинською сільською радою

поштою на адресу - 48271, Коцюбинська сільська рада, вул.. Містечок 21 с, с. Коцюбинці, Гусятинський район, Тернопільська область;

факсом - (03557) 49-0-41;

на електронну адресу – 04392942@mail.gov.ua