припинила діяльність, увійшла до складу Васильковецької громади

УВАГА!!! КОРОНАВІРУС!!!

Дата: 18.03.2020 11:23

КОЦЮБИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

48271 с. Коцюбинці , вул. Містечок 21 с.  тел. fax .  (03557) -49-0-41, e-mail: 04392942@mail.gov.ua

Розпорядження

16.03.2020 року                                                                                                    № 12                                                                      с. Коцюбинці

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню та території України коронавірусу COVID-19», з метою запобігання поширенню на території Коцюбинської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19 та недопущення підвищення рівня гострих респіраторних захворювань серед громадян та мінімізації поширення коронавірусу:

1. Керівникам підприємств, установ , організацій незалежно від форм власності, які знаходяться на території Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, діяльність яких пов’язана з обслуговуваням громадян з 16 березня по 3 квітня 2020 року включно:

1.1. Запровадити посилений протиепідемічний режим:

• Проводити додаткове провітрювання та вологе прибирання приміщень із застосуванням деззасобів, дотримуватися  правил, що рекомендує Міністерство охорони здоров’я, уникати багатолюдних місць, без нагальної потреби не відвідувати закладів та установ
  • Дотримуватись особистої гігієни працівниками.

1.2. Тимчасово обмежити пройом громадян з особистих питань керівництвом виконавчих органів сільської ради;

1.3. Громадяни можуть подавати звернення з особистих питань, заяви на отримання адміністративних послуг засобами телекомунікаційного зв’язку.

1.4. Роботодавцям рекомендуємо, при можливості, переглянути робочий графік працівників у яких є малолітні діти.

1.5. Керівникам суб’єктів господарювання усіх форм власності забезпечити наявність засобів гігієни в установах та громадських місцях.

2. Освітньо-гуманітарному відділу сільської ради та керівникам освітніх закладіввидати відповідні накази про запровадження карантину у закладах освіти, тимчасове обмеження прийому громадян.

Коцюбинський сільський голова                                                І. Воробець