До уваги жителів Коцюбинської громади

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

48271 с. Коцюбинці , вул. Містечок 21 «с».  тел. fax (03557) -49-0-41

___________________________________________

У зв’язку з вірогідністю поширення COVID-19 Коцюбинська сільська рада рекомендує за можливості залишатися вдома, мити/дезинфікувати руки і обмежити контакти. Людей похилого віку, які мають хронічні хвороби просимо залишатися вдома. Найефективніший спосіб боротьби із коронавірусом – залишатись  вдома. У випадку поганого самопочуття – негайно звертатись до сімейного лікаря. Гусятинське районне управління соціального захисту населення не буде приймати документи від людей, прийом документів на призначення всіх видів соціальної допомоги, пільг та субсидій з 16 березня 2020 року проводиться лише від уповноважених осіб місцевих рад, у випадку необхідності особистого прийому -  виключно за записом по телефону.   Для запису на прийом необхідно зателефонувати на «гарячу телефонну лінію» управління ( 2-18-93)  або на  мобільний  телефон (097)5157963.

Прийом документів  від громадян здійснюється за місцем проживання громадян уповноваженими особами сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад.

Транспорт всередині країни працює в штатному режимі.

Наперед вдячні за розуміння

Коцюбинський сільський голова                                     І.Воробець