Проект рішення

КОЦЮБИНСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ  ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

с.Коцюбинці                                                                  04 червня 2018 року

«Про внесення змін до сільського

бюджету на 2019 рік»

Керуючись п.23 ч.1 ст.26  Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  п.7 ст.78  Бюджетного кодексу України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”, за погодженням з постійною комісією з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської ради та в інтересах територіальної громади, сесія Коцюбинської сільської ради.

ВИРІШИЛА:

(Коцюбинська сільська рада – головний розпорядник коштів)

1. Затвердити збільшення  обсягу  доходів сільського бюджету на 2019 рік ,за рахунок поступлення субвенцій з державного бюджету місцевому бюджету Коцюбинської сільської ради  на  суму   826400  грн, а саме :

Загальний фонд:

41033200  Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на

формування інфраструктури  об’єднаних територіальних громад

в сумі  - 826400 грн.,

1. Затвердити  збільшення  обсягу  видатків  спеціального  фонду  сільського  бюджету  на  2019  рік за рахунок:

передачі коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд), зокрема  спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету загального фонду  сільського бюджету  в сумі 826400 грн. в тому числі:

(Головний розпорядник коштів Коцюбинська сільська рада):

КПКВ 0117362 Виконання інвестиційних проектів в рамках                                                           формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад (Реконструкція системи водопостачання в с.Чагарі Коцюбинської сільської ради  Гусятинського району Тернопільської області.)

-826400 грн.

з них на:

КЕКВ 3142  (Реконструкція та реставрація інших обєктів)

- 826400 грн.

1. Затвердити збільшення  обсягу  доходів сільського бюджету на 2019 рік, за рахунок поступлення субвенцій з місцевого бюджету іншим місцевим бюджетам на  суму  3207 грн, а саме :

Загальний фонд:

41051400 -  Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення

якісної,сучасної та доступної загальної середньої

освіти”Нова  українська школа”за рахунок відповідної

субвенції з державного  бюджету  в сумі- 3207грн.,

1. Затвердити  збільшення  обсягу  видатків  загального  фонду  сільського  бюджету  на  2019  рік за рахунок: Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення  якісної,сучасної та доступної загальної середньої  освіти”Нова  українська школа”за рахунок відповідної субвенції державного  бюджету  в тому числі:

КПКВ   0111020Надання загальної середньої навчальними

закладами ( в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі) ,

спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами

КЕКВ – 2250 (Видатки на відрядження)                                    -   3207 грн.

1. Затвердити  збільшення  обсягу  видатків  спеціального  фонду  сільського  бюджету  на  2019  рік, за рахунок спрямування вільного залишку коштів – 41034500   “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (спеціальний фонд)  сільського бюджету , що утворився станом на  1 січня 2019 року  в сумі 469000 грн. в тому числі на :

КПКВ 0117363Виконання інвестиційних проектів в рамках

здійснення заходів щодо соціально-економічного  розвитку окремих

територій ”                                                                           -469000 грн.

з них на:

КЕКВ 3142  (Реконструкція та реставрація інших обєктів)

- 469000 грн.

1. Затвердити  збільшення  обсягу  видатків  загального  фонду  сільського  бюджету  на  2019  рік, за рахунок спрямування вільного залишку коштів освітньої субвенції (загальний фонд)  сільського бюджету , що утворився станом на  1 січня 2019 року  в сумі 200000 грн. в тому числі на :

(Головний розпорядник коштів Коцюбинська сільська рада):

КПКВК 0111020 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами (заробітну плату з нарахуванням)                                                          -  200000 грн.

КЕКВ 2111 – (заробітна платв)                                             - 150000 грн.,

КЕКВ 2120 -  (нарахування на заробітну плату)                  – 50000 грн.,

1. Спрямувати на видатки загального фонду сільського бюджету на 2019 рік вільного залишку бюджетних коштів (загальний фонд), що утворився станом на 01 січня 2019 року в сумі 15000 грн., в тому числі на:

КПКВ   0119770Інші субвенці з місцевого бюджету”(районному

бюджету)                                                                               - 15000  грн.

з них  на :

КЕКВ 2620  (поточні трансферти органам державного

управління  інших рівнів )            -  15000  грн.

1. Внести зміни у джерела фінансування обласного бюджету на 2018 рік (додаток 2 до рішення Коцюбинської сільської ради )

1.  Внести зміни до переліку об’єктів,фінансування яких буде проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку місцевого бюджету (додаток №6)

Коцюбинський сільський голова                                          І.П.Воробець