Відкриття футбольного поля із штучним покриттям

Дата: 16.11.2018 11:25

15 листопада 2018 року в селі Коцюбинці відбулося відкриття нового футбольного поля із штучним покриттям, яке побудоване за рахунок державного та місцевого бюджетів.

На святі були присутні голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Степанович Барна, народний депутат України,голова федерації футболу Тернопільської області Тарас Зеновійович Юрик, голова Гусятинської районної державної адміністрації Віталій Степанович Батіг, голова районної ради Василь Михайлович Бойчук, директор організації-підрядника "Гусятинська ПМК " Бабій Микола Васильович, депутат районної ради, представник ПСАФ "Нічлава" Михайло Мирославович Панюра, директор Гусятинської ДЮСШ комунальний заклад Гусятинської селищної ради Ігор Михайлович Троян.

Гості привітали жителів громади, подарували командам юних футболістів м'ячі, побажали нових досягнень у футболі та наголосили про важливість, в першу чергу, успішності у навчальнні.

Учасникам та гостям свята аматорські колективи подарували цікавий святковий концерт.

Після перерізання символічної стрічки, футбольне поле освятив отець Ігор Мохун.