Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 25.10.2018 11:56

Коцюбинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Головного спеціаліста загального відділу та організаційно-кадрової роботи. Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; вища освіта; стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років; досконале знання ПК, базові знання у сфері написання проектів програм розвитку громади.

Провідного спеціаліста фінансово-економічного та інвестиційного відділу. Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра відповідно професійного спрямування без вимог до  стажу роботи, досконале знання ПК та програм ІПК «Місцевий бюджет»,  готовність та базові знання у сфері написання проектів програм розвитку громади, готовність до роботи  на електронних майданчиках державних закупівель; знання чинного законодавства у сфері економіки, бюджету та фінансів.