Споживачі під захистом держави.

Дата: 17.04.2018 08:48

Придбання продуктів харчування та різноманітних товарів – звичне явище, з яким громадяни стикаються майже щодня. Та якщо товар виявився неякісним, тоді гроші були витрачені даремно разом із добряче зіпсованим настроєм.

У нашій країні порушення якості та безпечності продукції також не залишаються поза увагою держави, що підтверджується Законом України «Про захист прав споживачів», постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та іншими нормативно-правовими актами. Згідно із Законом споживач має право на належну якість і безпеку продукції та обслуговування, захист своїх прав державою, достовірну інформацію про продукцію та про її виробника, на відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції.

Отримати оперативну відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію громадяни можуть, звернувшись на урядову «гарячу лінію» за номером телефону 1545 у цілодобовому режимі та безкоштовно як зі стаціонарних, так і з телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone Україна, Lifecell).

Для підприємців діє «гаряча лінія» за номером: 0-800-503-045.

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38(044)284-19-15.

Оформити звернення можна також через веб-сайт Урядового контактного центру за адресою: www.ukc.gov.ua

Управління у справах захисту прав споживачів у Тернопільській області

Фасад Управління у справах захисту прав споживачів у Тернопільській області, Тернопіль, Шевченка, 11Переглянути більше зображення

Показати на карті
Повна назва: Управління у справах захисту правспоживачів у Тернопільській області
Адреса: 46001, Тернопіль, Шевченка, 11
інспекція з питань захисту прав споживачів: (0352) 523216
торгівля: (0352) 521665
Розклад роботи: понеділок-четвер: 9:00-18:15, обід 13:00-14:00
п'ятниця: 9:00-17:00, обід 13:00-14:00;
субота-неділя: вихідний

Контактна особа: Федорців Олег Володимирович

Відповідальна особа, щодо надання консультативних послуг з питань захисту прав споживачів Коцюбинської сільської ради Цимбаліста Іванна Євстахіївна (тел. 03557 49041; тел.моб. 0989153941)