Турнір по футболу

Дата: 17.07.2017 11:18

16 липня 2017 року у селі Жабинці відбувся турнір по футболу присвячений пам'яті загиблого захисника України, уродженця села Жабинці Труха Володимира, який героїчно віддав своє життя захищаючи Донецький аеропорт.

У турнірі взяли участь 4 футбольні команди: ФК "Сокіл" (с. Жабинці), кольори якої багато років захищав Володя, ФК "Нива" (с. Чабарівка), а також ветерани ФК "Нива" (м. Тернопіль) та ветерани місцевого ФК "Сокіл".

Відкриття турніру відболося із привітальних слів учасникам голови Коцюбинської ОТГ Воробця І.П., та голови ПСАФ "Нічлава" Коціри С.Є.

Учасники турніру поклали квіти біля пам'ятника Володі Труха та віддали шану хвилиною мовчання.

Матчі проходили  у дружній, проте запеклій боротьбі, за шаленої підтримки вболівальників.

Переможцем турніру стала команда із села Чабарівка, друге місце за місцевим ФК "Сокіл", третє місце посіли ветерани тернопільської "Ниви".

Усі учасники турніру нагородженні памятними медалями. Кубок переможцям вручили батьки Володі Ольга Степанівна та Володимир Степанович Трухи.

Виконуючий обовязки старости села Жабинці Лахман Анатолій Степанович висловив подяку всім учасникам турніру та спонсорам, які надали фінансову та матеріальну допомогу у проведенні заходу.