В об’єднаних громадах спільно з ДСНС створюємо систему захисту і безпеки людей, - Геннадій Зубко

Дата: 07.04.2017 09:49

Сьогодні спільно з ДСНС ми впроваджуємо секторальну децентралізації щодо організації органів цивільного захисту в ОТГ. Ми створюємо у громадах повноцінну систему захисту і безпеки людей, максимально наближаємо до людей послуги, які надають підрозділи ДСНС.

Про це заявив  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки на Тернопільщину. Він повідомив, що зараз створюється розгалужена система місцевих пожежно-рятувальних команд, а також законодавчо запроваджений механізм, який дозволяє передавати з районного рівня у власність ОТГ пожену техніку й обладнання.

Сьогодні для семи територіальних громад Тернопільської області були вручені сертифікати на отримання пожежно-рятувальних машин на базі ЗІЛ-130, а також рятувальним частинам трьох районів Тернопільщини вручені ключі ще від трьох  автомобілів на базі МАЗ.  Довідково: У Тернопільській області у 2017-му планується відкриття дев’яти підрозділів місцевої або добровільної пожежної охорони – у Заводській, Лопушнянській, Іванівській, Озерянській, Васильківській, Новосільській, Байковецькій, Колиндянській та Білобожницькій ОТГ.

Три пожежно–рятувальних автомобілі на базі МАЗ вручено: 3-й державній пожежно-рятувальній частині Управління Тернопільського району; 5-й державній пожежно-рятувальній частині Управління Кременецького району; 8-й пожежно-рятувальній частині Управління Борщівського району.

Сім сертифікатів на отримання пожежно-рятувальних автомобілів на базі ЗІЛ-130 отримали: Байковецька ОТГ; Теребовлянська ОТГ; Коцюбинецька ОТГ; Озерянська ОТГ; Завалівська сільська рада Підгаєцького району; Більче-Золотецька селищна рада Борщівського району; Дзвиняцька сільська рада Заліщицького району.