A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коцюбинська громада
Тернопільська область, Гусятинський район

Рішення сесії №307 «Про сільський бюджет на 2019 рік»

Кількість переглядів: 104
Скликання: Сьоме скликання
Сесія: Двадцять четверта сесія (перше пленарне засідання)
Тип документу: Рішення сесії
Дата: 14.12.2018
Номер документу: 307
Назва документу: Про сільський бюджет на 2019 рік
Прикріплені файли:
  1. Проект бюджету на 2019 рік. (0.03 МБ)

УКРАЇНА

КОЦЮБИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

48271 с. Коцюбинці , вул. Містечок 21 «с».  тел. fax (03557) -49-0-41

 

"14" грудня  2018 року

 

ПРОЕК РІШЕННЯ  N 307

Про сільський бюджет

_Коцюбинська сільська рада_
(назва адміністративно-територіальної одиниці)

на _____2019______ рік
(бюджетний період)

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування", Коцюбинська сільська рада вирішила:
                                            (назва органу місцевого самоврядування)

1. Визначити на 2019 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 13665954 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету - 13620954 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету - 45000 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі  13665954  гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету - 13620954 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету - 45000 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 10000 гривень, що становить 0,07 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 20000 гривень, що становить 0,14 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами  згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами згідно з додатком 6 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм згідно з додатком 7 до цього рішення.

За погодженням з постійною комісією з питань планування бюджету,фінансів,соціально-економічного розвитку громади надати сільському голові повноважень щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам у період між сесіями Коцюбинської сільської ради відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України.

          6. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 96 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 69 1 та 71 Бюджетного кодексу України

8. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних метеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти місцевим бюджетам;

- поточні трансферти населенню.

9. Надати право сільському голові здійснення позик на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

10. Зазначити положення щодо обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ установами банків державного сектору у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до частини другої статті 78 Бюджетного кодексу України.

11. Сільський голова , як головний розпорядник коштів місцевого бюджету забезпечує виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

4) здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

5) взяття бюджетних зобов'язань, довгострокових зобов'язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

6) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну  енергію,природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

12.Відповідно до ст.. 23 Бюджетного Кодексу України,надати право сільському голові здійснювати перерозподіл  видатків бюджету в межах  загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів сільського бюджету за кодами функціональної класифікації видатків та кодами бюджетних програм за  загальним та спеціальним фондами бюджету,за погодження з постійною комісією  з питань планування бюджету,фінансів,соціально-економічного розвитку громади.

13. Дане рішення  набирає чинності з 01 січня 2019 року.

14. Додатки 1,2,3,4,5,6,7  до цього рішення є його невід'ємною частиною.

15. Відповідне рішення оприлюднити в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету,фінансів,соціально-економічного розвитку громади .

 

 

Коцюбинський сільський  голова
(керівник органу місцевого самоврядування)

____________
(підпис)

__Воробець І.П.___
(ініціали, прізвище)


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь