Коцюбинська громада
Гусятинський район, Тернопільська область

Про затвердження проекту рішення « Про затвердження Положення про сплату земельного податку та встановлення

Керуючись п. 35 ч.1 ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ", ст..269-287 Податкового кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів  України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016р. №1791-VІІІ, Коцюбинська  сільська  рада ВИРІШИЛА:

   1. Затвердити Положення про сплату земельного податку по Коцюбинській сільській раді (села Коцюбинці, Жабинці, Чагарі) згідно додатку.  (додаток №1 додається)

 3.  Визнати такими, що втратили чинність рішення Коцюбинської сільської ради восьмої сесії, сьомого скликання, №98 від 11.07.2016 року. та рішення Жабинецької сільської ради тридцять шостої сесії шостого скликання №181 від 12.06.2015 року.

 4.   Секретарю ради оприлюднити дане рішення.

5.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту, соціального захисту населення, з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії  Фотчук Б.К.).

 

 

 

Коцюбинський сільський голова                                               Воробець І.П.