Гусятинський район, Тернопільська область

Сімнадцята    сесія сільської ради

( сьомого скликання )

Рішення №  228

с. .Коцюбинці                                                                   від 27.06. 2018 року

„ Про  встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку
на
2019 рік "

Керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Коцюбинська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Коцюбинської сільської  ради:

1.1. ставки земельного податку згідно з додатком 1;

1.2. пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії  Фотчук Б.К.).

4. Рішення № 41від 30.01.2017 року визнати такими, що втратили чинність.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

Коцюбинський сільський  голова                                      Воробець І.П.